Podkāsta dimantiņi: 

Atsauksmes ļoti iedvesmo.... Sniedzot savā Facebook lapā ikdienas vēstījumus par to, kas katru dienu mūs sagaida un kā labāk pavadīt šo dienu, saņēmu daudz laba vēlējumus, cik ļoti šie vēstījumi palīdzējuši, ieraugot un izprotot savas sajūtas un mijiedarbību ar vidi konkrētajā dienā. 

Tāpēc tapa podkāsts Dimantu lietus... 

Par ko tas ir un būs? Par dimantiem, kas ir mums apkārt, ar vārdu "dimanti" saprotot informāciju, atziņas, zīmes, gadu tūkstošos koptās zināšanas, kuras mēs nemākam ieraudzīt un izmantot. Reizēm jūtamies kā Dimantu lietū, kad apkārt tiek dotas daudzas zīmes, bet mēs tās neprotam iztulkot. Tāpēc saprotam, cik patiesībā esam nezinoši un pakļauti šiem likteņa triecieniem, no kuriem varējām izvairīties, ja vien mācētu izprast un izmantot zīmes un situācijas. 

Kas ir dimantiņi, ar kuriem varu padalīties? Tie joprojām ir ikdienas vēstījumi - ieteikumi katrai zodiaka zīmei, kā arī zināšanas par planētām - kā to stāvoklis mūs ietekmē ikdienā, un, protams arī par skaitļiem - par ko vēsta mūsu dzimšanas datums, mēnesis, ko mums grib pateikt liktenis, ja ikdienā redzam konkrētus skaitļus, vai arī kāds ir mūsu dzīvokļa numurs un ko tas par mums liecina. Bet ar ko dalīties, man ir daudz. Tāpēc priecāšos par jebkuru sekotāju, kurš izvēlēsies ieklausīties manos vēstījumos, un cerēšu, ka sniegtās zināšanas palīdzēs arī jums, kā tās ir palīdzējušas man. 

Tāpēc klausieties, komentējiet, iesakiet un sekojiet.... Ej uz Podkāstu Dimantu Lietus

Bet šeit taps bibliotēka ar labākajiem podkāsta ierakstiem..... 

Par personībām: 

Apskats uz Alekseja Navaļnija personību: https://ej.uz/ParANavalniju