Filozofija

Mūsdienās mēs esam ļoti specializējušās: esam labas pavāres, skolotājas, mammas, vadītājas utt. Bet, lai cik ļoti mēs vēlētos, mēs nevaram būt supersievietes, kas tiek ar visām dzīves problēmām un izaicinājumiem galā. Šim uzdevumam palīdz ezotērika, kas ietver vairāku gadu tūkstošos izstrādātas smalkas zinības, kas palīdz iedziļināties un izprast cilvēka dziļākās nianses, noteikt, kur ir problēma, kā to novērst un kā harmonizēt dažādās mūsu darbības sfēras.

Katram no mums ir vairāki darbības lauki, no kuriem visvairāk mums pašām saprotamie ir mūsu fiziskais ķermenis, kas atbild par mūsu veselības stāvokli, astrālais lauks, kas veido mūsu emocijas, attieksmi dvēseles līmenī, un mentālais lauks, kas atbild par mūsu prātu, domām, veidu, kā apstrādājam informāciju. Ideālā situācijā šie trīs lauki vienādi ietekmē mūs. Tad mēs sasniedzam tā saucamo harmoniju. Bet, ja kāds no laukiem prevalē pār pārējiem, piemēram, sakāpinātu emociju gadījumā vai arī tad, ja risinām savas veselības problēmas, mūsu rīcībspēja ir traucēta un mēs nespējam pilnvērtīgi īstenot sev uzliktos dzīves mērķus.

Tāpēc ir būtiski saprast, kas ir traucējumi pašreizējā dzīves posmā, aprakstīt tos, kādu ietekmi tie veic uz mums un ko mainīt, lai mēs varētu maksimāli samazināt šo dažādo dzīves situāciju ietekmi uz mums pašiem.

Cilvēka biolauki

Protams šis izklausās pārāk vienkārši, bet tajā pašā laikā arī neizpildāmi. Tādēļ bieži vien mēs nepievēršam uzmanību šādiem traucējumiem, neatkarīgi, cik lielu ietekmi tie atstāj uz mūsu dzīvi.

Bet, neievērojot problēmas, iestājas psihosomātikas problēmas, kad ar savu attieksmi un domām ietekmējam savu veselības stāvokli. Bieži kādas mūsu ikdienas situācijas noved pie nopietnām veselības problēmām. Piemēram, ja ilgstoši sevī apspiežam emocijas, šāds stāvoklis var beigties gan ar samazinātu imunitāti, gan ar nervu sistēmas problēmām.

Ezotērika ir veids, kā izskaidrot konkrētās situācijas, kā arī sniedz ieteikumus, kā pārvarēt šo situāciju, lai mēs pašas nenodarītu sev pāri. Tāpat pastāv metodes, kā var noteikt iemeslus, kāpēc radušās konkrētas veselības problēmas un ko varam darīt, lai mēs pašas mainot savu mentālo un astrālo lauku spētu iedarboties uz savu fizisko ķermeni, vismaz palīdzot tam.

Mēs varam stundām ilgi pavadīt pie fiziskā ķermeņa dakteriem vai arī mūsu psihes konsultantiem, bet kāpēc gan neizmantot ezotērikas metodes, kuras K.G.Jungs nodēvēja par tiltu starp mūsu zemapziņu un apziņu?!?


Intervija žurnālam Citādā Pasaule

Par to, kā veidojam savu dzīvesceļu un ietekmējam savu garīgo, mentālo un fizisko veselību. 2023. gada novembris