Par mani

Ar ezotēriku nodarbojos jau vairākus gadus. Interesi un spējas atklāju nejauši, kad darba kolēģe parādīja TARO kārtis. Klausoties skaidrojumu par izlikto, sapratu, ka simbolos redzu daudz vairāk un dziļāk kā kolēģe. Šis aspekts man radīja papildus interesi par TARO kārtīm un to nozīmi.

Ļoti ātri iepazinu TARO simbolus un kārtis sāka pašas runāt ar mani. Reizēm, pat pamainot atsevišķo simbolu nozīmi, kārtis sniedz savu vēstījumu jau atbilstoši jaunajai simbolikai.

Vēlāk, analizējot savu dzīves gājumu, daudzas situācijas atspoguļoja, ka liktenis mani mērķtiecīgi ir virzījis ezotērikas virzienā. Es tikai apzināti esmu pretojusies tam un noliegusi šo zināšanu eksistenci. Tagad ikdienas praksē, sniedzot konsultācijas, daudz velku paralēles ar sevis pašas piedzīvoto: gan attiecībās, sevis pašas ne tik gludajā izaugsmē, gan savā attieksmē pret sevi un apkārtējiem. Šeit daudz ir jāpasakās manas dzīves skolotājiem. Dažkārt aizvainojums un dusmas pret viņiem ir bijušas milzīgas, it sevišķi par viņu attieksmi, kas reizēm ir bijusi pat ļoti pazemojoša. Bet tās mācības, ko viņi man ir devuši, ir neatkārtojamas.

Ar laiku paplašināju savas zināšanas ar citām ezotērikas metodēm, ko apguvu un joprojām apgūstu gan pie saviem skolotājiem, gan arī daudz lasot un smeļoties zināšanas no guru attiecīgajā sfērā. Tāpēc tagad konsultāciju laikā izmantoju gan rietumu, gan vēdiskās astroloģijas zināšanas, numeroloģiju, čakru diagnostiku, enģeļu un orākula kārtis. Bet liels lauks, kas vēl jāapgūst, ir psihosomātika par to, kādu ietekmi mūsu psiholoģija atstāj uz mūsu veselību. Lai varētu pilnvērtīgi izmantot šo metodi, vēl daudz jāmācās. (Ja ir nepieciešamība pārliecināties par manām zināšanām, iepazīstoties ar iegūtajiem sertifikātiem par apmācību pie dažādiem zinātniskās ezotērikas pasniedzējiem, rakstiet man privāti ziņu. Sertifikātus pēc individuālā pieprasījuma nosūtīšu. Lūdzu ņemt vērā, ka ir daudzi pasniedzēji, it sevišķi tie, pie kuriem mācības notiek attālināti online un kuriem pamatauditorija nav Latvijas iedzīvotāji, sertifikātus neizsniedz.) Bet zemāk varat iepazīties ar svarīgākajiem no tiem. 

Konsultāciju laikā visas līdz šim iegūtās zināšanas saplūst kopā, no daudzām šķautnītēm sniedzot veselumu par cilvēku, ko apskatu. Iepazītie simboli un mijiedarbība starp tiem pakāpeniski iegūst arvien plašākas nokrāsas, veidojot daudzveidīgas paralēles. Tāpēc piekrītu Karla Gustava Junga teiktajam, ka ezotērika ir tilts starp mūsu zemapziņu un apziņu. Mēs par sevi varam pateikt tikai to, ko mēs paši ar savu prātu esam apzinājušies, izskaidrojuši un ielikuši vārdos. Bet mūsu zemapziņa un liktenis savu vēstījumu sniegs caur tarologu, rietumu vai vēdisko astrologu, numerologu vai kāršu licēju.

No visa augstāk aprakstītā ceru, ka sajutāt, cik tuva man ir mana zinātniskā ezotēriķa prakse un cik daudz novērtēju un cenšos palīdzēt Augstāko spēku radītajam brīnumam vārdā “Cilvēks”. Tāpēc būšu pateicīga, ja izmantosit manas tarologa, astrologa, numerologa un citas ezotēriskās zināšanas, lai palīdzētu pats sev, saprast sevi un situāciju, un atrastu veidu, kā padarīt savu dzīvi vieglāku. Uz tikšanos konsultācijā!

Publikācija Citādā Pasaule 8- 21. 11.2023

Par psihosomātiku un zīmēm, ko tik bieži nepamanām, mūsu ķermenī un apkārtējā vidē

Intervija TV3 #Zilonis studijā 14.02.2024 

Par vārda un uzvārda ietekmi uz mūsu dzīvi un kāpēc dvīņiem, kas dzimuši gandrīz vienā laikā, bet dzīve viņiem izvēršas tik atšķirīga